koop tickets online

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Kijk hier naar Cercle Brugge-Brann Bergen van 12 september 1996!

We gaan helemaal retro met Cercle Brugge-Brann Bergen uit 1996! Wat is jouw herinnering aan deze match? Laat het ons, samen met jouw wedstrijdcommentaar, in onze chatfunctie weten!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
REPLAY: Herbeleef vrijdagavond Cercle-Brann Bergen van 12 september 1996

Nadat we de voorbije vrijdagen met succes een wedstrijd uit het recente verleden van Cercle opnieuw uitzonden, kiezen we deze week voor een echte retro-editie, met dank aan het archief van Georges Debacker. Om 20 uur streamen we dan de wedstrijd uit de 1/16de finales van de Europacup 2 tussen Cercle Brugge en Brann Bergen van 12 september 1996! Een mooie gelegenheid om onder andere Yves Feys, Dominique Vanmaele, Kurt Soenens en co nog eens aan het werk te zien!

Wat is jouw herinnering aan deze match? Laat het ons vrijdag, samen met jouw wedstrijdcommentaar, in onze chatfunctie weten! Tune in om 20 uur! Tot dan!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Marton Eppel: "Gezond zijn is het allerbelangrijkste"

In deze coronatijden doen onze spelers er alles aan om met jullie in contact te blijven. Vandaag stuurde Marton Eppel ons een filmpje door! Bekijk de boodschap van Eppel hieronder:

Lees meer
Cerle Brugge KSV
#CERCLECHALLENGE | Nathan daagt Thibo Somers uit

Ook in coronatijden willen onze spelers zoveel als mogelijk met jullie in contact blijven. Aangezien dat nu wat moeilijker gaat dan normaal, kwamen de spelers zelf met een idee op de proppen: de Cercle Challenge!

Het opzet? Laat ons via social media weten welke uitdaging jij door een Cerclespeler wil gerealiseerd zien. Van tien keer pompen tot het meezingen van jouw lievelingslied: onze spelers doen het allemaal! Gebruik op Facebook, Twitter of Instagram de hashtag #CercleChallenge (of stuur ons jouw uitdaging via privébericht door), laat tegelijk weten voor welke speler de challenge is bedoeld en onze spelers gaan aan de slag! 

Nog een tip: misschien zijn onze spelers nóg gemotiveerder als jij het eerst even voordoet in een filmpje...

Vandaag werd Thibo Somers uitgedaagd door Nathan. De doelstelling? Die lijkt ons wel duidelijk!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
RETRO: Cercle Brugge-Club Brugge van 15/08/2010!

Wat is jouw herinnering aan deze match? Laat het ons vanavond, samen met jouw wedstrijdcommentaar, in onze chatfunctie weten!

Lees meer

Ontvang al het Cercle Brugge nieuws als eerste in je mailbox!