koop tickets online

#CERGNT | Reacties van De Belder en Moser

 Na de overwinning tegen AA Gent waren er natuurlijk alleen maar lachende Cercle-gezichten te zien in de mixed zone, waar de spelers na de wedstrijd de schrijvende pers te woord staan. 

Doelman Lennart Moser was er snel bij, met z’n reactie: “Negentig minuten lang heeft het team voor deze overwinning gevochten. Gent is een goede ploeg: we zijn dan ook enorm tevreden, een echte opsteker. We lopen uit op de concurrentie en dat is altijd een goede zaak.”

Een derde clean sheet op rij: prettig, zeker?
 

Moser: “Een clean sheet pakken én winnen is natuurlijk wat echt telt. Al moet ik toegeven dat deze derde clean sheet mijn vertrouwen doet stijgen, en bij uitbreiding dat van het hele team. Voor mij staan goede verdedigers, waarop we kunnen vertrouwen. Iedereen heeft z’n taak en vervult die goed.” 

Cerle Brugge KSV

Ook kapitein Dylan De Belder kwam langs in de mixed-zone: “De voorbije wedstrijden was onze teamspirit duidelijk merkbaar. Iedereen vecht voor elkaar! We pakken nu ook veel punten, zelfs tegen de topteams uit de competitie. Dat is een goed teken. Onze concurrenten verloren hun partij en dus doen we een goede zaak.”

Ligt het behoud nu binnen handbereik?
 

Cerle Brugge KSV

De Belder: “Daar doe ik liever geen uitspraken over. Deze twaalf op twaalf zorgt uiteraard voor een goed gevoel, maar we moeten met de voetjes op de grond blijven. Zaterdag wacht ons een belangrijke stadsderby en daarna misschien wel nog een finale tegen KV Oostende. Scherp blijven en de focus houden is dus de boodschap.”

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Gelukkige verjaardag Dylan De Belder!

Gelukkige verjaardag Dylan De Belder!

Onze aanvaller viert vandaag zijn 28e verjaardag!

Proficiat Dylan!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Dylan De Belder roept op: “Blijf met ons in contact dankzij de #CercleChallenge!”

Ook in coronatijden willen onze spelers met jullie in contact blijven. Een aangezien dat niet in het stadion kan, heeft Dylan De Belder een creatieve oplossing bedacht: de Cercle Challenge!

Het opzet? Laat ons via social media weten welke uitdaging jij door een Cerclespeler wil gerealiseerd zien. Van tien keer pompen tot het meezingen van jouw lievelingslied: onze spelers doen het allemaal! Gebruik op Facebook, Twitter of Instagram de hashtag #CercleChallenge (of stuur het ons via privébericht door), laat tegelijk weten voor welke speler de challenge is bedoeld en onze spelers gaan aan de slag! 

Nog een tip: misschien zijn onze spelers nóg gemotiveerder als jij het eerst even voordoet in een filmpje...
 

Lees meer
Cerle Brugge KSV
#CLUCER | Reacties van Coulibaly, Biancone en voorzitter Goemaere

Het behoud van Cercle in 1A was natuurlijk hét gespreksonderwerp na afloop van de Brugse derby. Het webteam verzamelde onder meer reacties bij Lassana Coulibaly, Giulian Biancone en voorzitter Vincent Goemaere:

Het heeft veel tijd gekost voor Cercle om punten te pakken, maar de laatste weken waren beter:

Coulibaly: “Ja, het heeft veel tijd gekost, maar we zijn in het project blijven geloven tot het einde en vandaag is het gebeurd!”

Lees meer
Cerle Brugge KSV
#CERGNT | De persconferentie

Lees meer
Cerle Brugge KSV
#CERGNT | "We never give up!"

Lees meer

Ontvang al het Cercle Brugge nieuws als eerste in je mailbox!