koop tickets online

#CERCLECHALLENGE | Nathan daagt Thibo Somers uit

Ook in coronatijden willen onze spelers zoveel als mogelijk met jullie in contact blijven. Aangezien dat nu wat moeilijker gaat dan normaal, kwamen de spelers zelf met een idee op de proppen: de Cercle Challenge!

Het opzet? Laat ons via social media weten welke uitdaging jij door een Cerclespeler wil gerealiseerd zien. Van tien keer pompen tot het meezingen van jouw lievelingslied: onze spelers doen het allemaal! Gebruik op Facebook, Twitter of Instagram de hashtag #CercleChallenge (of stuur ons jouw uitdaging via privébericht door), laat tegelijk weten voor welke speler de challenge is bedoeld en onze spelers gaan aan de slag! 

Nog een tip: misschien zijn onze spelers nóg gemotiveerder als jij het eerst even voordoet in een filmpje...

Vandaag werd Thibo Somers uitgedaagd door Nathan. De doelstelling? Die lijkt ons wel duidelijk!

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Voorzitter Vincent Goemaere met een stand van zaken

Vorige vrijdag vond de Algemene Vergadering van de Pro League plaats. Tijdens deze bijeenkomst werden onder andere de vervroegde competitiestop en het format voor volgend seizoen bepaald, maar er werden ook andere beslissingen genomen. Benieuwd welke effecten dit alles heeft voor Cercle? Voorzitter Vincent Goemaere legt het in onderstaand filmpje allemaal uit én geeft een stand van zaken in het trainersdossier! 

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Thibo Somers wint 48ste Pop-Poll van d'Echte!

Thibo Somers is de winnaar van de 48ste Pop-Poll van vriendenkring d'Echte! Dat maakte de supportersvereniging vrijdagavond bekend. Somers volgt op de erelijst Paul Nardi op die de prestigieuze 'Gouden Schoen van Cercle' vorig jaar nog won. Thibo, een op-en-top Cercle jeugdproduct, wordt met de prijs door de supporters beloond voor z'n Cercleliefde én inzet.

Somers haalde het in de stemming voor Giulian Biancone en Stef Peeters.

Proficiat Thibo!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
#CERCLELIVE | Herbekijk hier Beerschot Wilrijk-Cercle Brugge van 13/01/2018!

Alle stemmen zijn geteld! Jullie kozen ervoor om vrijdag Beerschot-Cercle Brugge van 13 januari 2018 te herbekijken. Stem om 20u af naar deze website, onze Facebookpagina of ons kanaal op YouTube om mee te genieten!

Opnieuw een wedstrijd om naar uit te kijken dus. Voor het commentaar zullen jullie wel zelf via de chat en commentfunctie moeten zorgen.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Een openhartig videogesprek met voorzitter Vincent Goemaere

Samen met voorzitter Vincent Goemaere namen we even de tijd om terug te blikken op de voorbije weken, maar evengoed om vooruit te kijken naar onze groen-zwarte toekomst. Het werd dan ook een openhartig videogesprek, over onder meer het vertrek van Bernd Storck, de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach én de impact van corona op Cercle én het (Belgisch) voetbal. Bekijk het volledige gesprek hieronder!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
RETRO: Vrijdag streamen we Beerschot Wilrijk-Cercle Brugge van 13/01/2018!

Alle stemmen zijn geteld! Jullie kozen ervoor om vrijdag Beerschot-Cercle Brugge van 13 januari 2018 te herbekijken. Stem om 20u af naar deze website, onze Facebookpagina of ons kanaal op YouTube om mee te genieten!

Opnieuw een wedstrijd om naar uit te kijken dus. Voor het commentaar zullen jullie wel zelf via de chat en commentfunctie moeten zorgen.

Lees meer

Ontvang al het Cercle Brugge nieuws als eerste in je mailbox!