koop tickets online

Cercle is één van de teams die jeugd meeste kansen biedt (Het Nieuwsblad)

Cercle Brugge biedt in België na RSC Anderlecht en KRC Genk de meeste speelkansen aan spelers jonger dan 21 jaar. Dat schrijft Het Nieuwsblad en is gebaseerd op een studie van het Internationaal Centrum voor Sportstudies (CIES).

De studie berekende dat Cercle Brugge tijdens dit seizoen 2019-2020 z’n spelers jonger dan 21 jaar 28,6% van de totale speeltijd gaf. Goed voor plaats 109 in de wereldwijde ranglijst. Uit de Jupiler Pro League doen enkel RSC Anderlecht (46,8%) en RC Genk (34,8%) beter. Groen-Zwart volgt dus op een knappe derde plaats in de Belgische ranglijst. Het onderzoek van CIES, een Zwitserse onafhankelijke organisatie die zich bezighoudt met onderzoek en onderwijs, bestudeerde voor z’n studie in totaal 1292 clubs uit 93 verschillende competities wereldwijd.

Cerle Brugge KSV

Klik hier om het volledige artikel op de website van het Nieuwsblad te raadplegen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Schrijf je in voor onze talentendag voor jonge keepers!

Is jouw zoon/dochter geboren tussen 2009-2013? Schrijf hem/haar dan nu in voor onze talentendag voor keepers! De talentendag gaat door op woensdag 16 februari om 14:00 op de jeugdterreinen van Cercle aan Jan Breydel. Aangezien de beperkt beschikbare plaatsen is vooraf inschrijven wel een must. 

Interesse? Stuur dan zéker voor 7 februari een mailtje met alle contactgegevens naar Jurgen Vandekerckhove via jurgen.vandekerckhove@cerclebrugge.be.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Jouw stickerboek 2021-2022 volgeplakt? Dan maak je kans op een voucher van Holiday Suites ter...

Nog op zoek naar stickers om jouw Cercle Brugge stickeralbum te vervolledigen? Of gewoon op zoek naar een stickerboek om zelf vol te plakken? Zowel stickerboeken als stickers zijn nog steeds verkrijgbaar. Naast het feit dat iedereen die een volgeplakt stickerboek kan voorleggen een prijs wint, schenkt Holiday Suites ook een voucher ter waarde €250 aan één gelukkige winnaar! Hoe je daarop kans maakt? Dat lees je hieronder!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
De Cercle Foodtruck is zaterdag opnieuw van de partij!

De Foodtruck is zaterdag opnieuw van de partij ter hoogte van het jeugdsecretariaat. Tussen 11:00 en 14:30 kan je er terecht voor pizza, pasta of iets anders lekker en bovendien kan je jouw bezoek ook combineren met de aankoop van het Cercle Brugge stickerboek!

Steun de Cercle Brugge Jeugd!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Kom zaterdag onze jeugdteams aanmoedigen op Jan Breydel!

In navolging van het succes van de voorbije weken zal op zaterdag 8 januari de Foodtruck ter hoogte van het Cercle jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig zijn. Tussen 11:00 en 14:30 kan je er terecht voor pizza, pasta of iets anders lekker.

Terwijl onze U11 en U12 het om 10:00 opnemen in de West-Vlaamse streekderby tegen KV Oostende, ontvangen de U15 en U16 in de namiddag om 14:30 de Leeuwen van Waasland-Beveren. Kom onze jeugd aanmoedigen!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Sluit jouw kind nu aan bij de Cercle voetbalschool!

Beste ouder(s),

‘De Groene Bron’ of de ‘Voetbalschool’ van K.S.V. CERCLE BRUGGE wil jongeren vanaf 5 tot 9 jaar in een familiale sfeer en spelend laten proeven van de voetbalsport.
We zijn thans (01/01/2022) ‘half seizoen’, maar aansluiten bij onze Voetbalschool is nog steeds mogelijk voor het resterende seizoen 2021-2022.

Vrijblijvende (gratis) ‘proeftrainingen’ zijn mogelijk op zaterdag 08/01/2022 én op zaterdag 15/01/2022.

De werking van ‘De Groene Bron’ ziet er voor het resterende seizoen 2021-2022 uit als volgt :

Trainingsschema :

  • U5/U6 (°2017 / °2016) :  training op zaterdagvoormiddag van 08.30u tot 09.30u.
  • U7/U8 (°2015 / °2014) :  training op zaterdagvoormiddag van 08.30u tot 09.30u
  • op maandagavond van 18.30u tot 19.30u.
  • U9 (°2013) :  training op maandagavond van 18.30u tot 19.30u.


Werking :

Naast de basistechnieken (schijn-, kap-, draai- en passeerbewegingen, balcontroles, traptechniek, enz) bieden we een waaier aan bewegingsvaardigheden en Multi SkillZ aan (springen en landen, gooien en vangen, enz.) met het oog op de ontwikkeling van de algemene lichaamscoördinatie van de spelertjes.

Via kleine wedstrijdvormen (1vs1, 2vs2, 3vs3), estafettespelletjes, enz. maken we van elke training een amusant leermoment.

Na vaststellingen op de eerste trainingsmomenten delen we de nieuwe spelertjes in de juiste niveaugroepen, zodat de trainingen voor alle spelertjes steeds uitdagend blijven.


Aansluiting :

Uw zoon/dochter kan in onze 'Groene Bron' trainen, en tegelijk bij een lokaal team voetballen.  De aansluiting kan dus bij één van de twee teams gebeuren waarna toestemming wordt gegeven door één van beide partijen om deel te nemen aan één of meerdere trainings- of wedstrijdmomenten bij het andere team.

Doorstroming :

Vanuit onze 'Groene Bron' bestaat de mogelijkheid dat spelertjes die wij vaardig genoeg achten, kunnen doorstromen naar de Eliteploegjes U8 en/of U9 van CERCLE BRUGGE.


Locatie :

De trainingen gaan steeds door in Sport Vlaanderen Brugge (Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge-Assebroek).


Periode :

De trainingen starten opnieuw op zaterdag 08/01/2022 en op maandag 10/01/2022, en duren tot eind april 2022.


Lidgeld :

  • Voor 1 trainingsmoment per week: 125.00 EUR voor het resterende seizoen.
  • Voor 2 trainingsmomenten per week: 190.00 EUR voor het resterende seizoen.


Begrepen in het lidgeld (bovenop de trainingsmomenten) :  1 Cercle-trainingsshirt, 1 Cercle-short en 1 paar kousen, mogelijkheid tot het oplopen met het A-Elftal van K.S.V. CERCLE BRUGGE (onder corona-voorbehoud), mogelijkheid tot deelname aan tornooitjes, enz…


Inschrijven :

Alle spelertjes geboren in 2013, 2014, 2015, 2016 en 2017 kunnen zich inschrijven.  Om organisatorische redenen (en om kwaliteit te kunnen garanderen) zijn de plaatsen per leeftijd uiteraard beperkt.

Inschrijven kan door asap te mailen, in ieder geval vóór 31/01/2022 en mits de op het ogenblik van inschrijving nog beschikbare plaatsen, naar groenebron@cerclebrugge.be met opgave van naam, voornaam, domicilieadres en de geboortedatum van uw kind.

Wat U7/U8 betreft (°2014-2015) dient tevens te worden verduidelijkt of gekozen wordt voor 1 of 2 trainingsmoment(en).  In geval van 1 trainingsmoment dient gekozen te worden voor training op zaterdagvoormiddag of voor maandagavond.

De betaling dient te gebeuren onmiddellijk na de formele aanvaarding van de inschrijving.  De inschrijving is pas definitief na de aanvaarding én ontvangst van de betaling.


Inlichtingen :

Bijkomende inlichtingen kunnen steeds vrijblijvend worden ingewonnen bij PARTON Rik, verantwoordelijke van 'De Groene Bron' (0477/25.29.89).

Lees meer

Ontvang al het Cercle Brugge nieuws als eerste in je mailbox!